skip to content

Aktivujte si hviezdu Dračia sila (Dragon Virtue Star) v roku 2015

Hviezda Dračia sila pomáha pri zvládaní rôznych životných prekážok, podporuje kariéru, pomáha pri získavaní financií (či už zárobkom alebou formou pôžičky od banky a pod.), vnáša do života bohatstvo (to hmotné aj nehmotné), pomáha rozbehnúť veci, s ktorými sme nevedeli dlho pohnúť a zmierňuje účinky nepriaznivých hviezd, napr. Traja zabijaci (San Sha).

Najbližší vhodný termín na aktiváciu tejto hviezdy je 8.4.2015 o 14.30 hod.

Ako na to?

Pre tento rok Drevenej Kozy je sa Dračia sila v tretej tretine severovýchodného sektora, označuje sa ako SV3 a je v rozpätí 52,5°- 67,5° na každom kompase.

Na pôdoryse bytu alebo domu si nájdite geometrický stred, to je zvyčajne tzv. srdce domu. Vyznačte si sever a od neho 52,5° a 67,5°, tieto body spojte so stredom domu a tento výsek je sektor SV3 (severovýchod 3) pre váš príbytok. Nás bude zaujímať tá časť, ktorá je najbližšie k obvodovej stene.  Teraz si nájdite túto časť v priestore, podľa pôdorysu vidíte, v ktorej miestnosti sa nachádza a ktorá časť steny jej zodpovedá.

Hviezdu aktivujeme činnosťou a zámerom. Na „činnosť“ je vhodná bytová fontánka, ak ju nemáte, tak treba do steny zatĺcť klinček, zavesiť obrázok a pod neho postaviť misku so slanou vodou (s morskou soľou) a miska by mala mať aspoň 30 cm priemer. Zámer je dôležitý, ak ho nemáme, hviezda „nevie, čo má pre vás urobiť“. Takže je vhodné si vopred dobre premyslieť s čím potrebujeme tento rok pomôcť. Ideálne je vizualizovať si výsledok aký chceme, nie myslieť na to čo nemáme a čo je problém. Ak budeme používať na aktiváciu obrázok a slanú vodu, je vhodné, aby obrázok vyjadroval, čo chceme dosiahnuť, ale nie je to podmienka. Môžete použiť akýkoľvek obrázok, ktorý sa vám páči. „Aktivátory“ budú v činnosti len 7 dní, takže nemusíte riešiť, ako to bude vyzerať a či sa budú hodiť do určenej časti vášho bytu. Tiež nemusíte kupovať nový obrázok alebo obraz, môžete si ho „vypožičať“ na ten týždeň z inej miestnosti a potom ho vrátite späť.

 

Postup:

 

1. nájdeme v priestore sektor SV3 čo najpresnejšie pri obvodovej stene, najlepšie jeho stred

2. premyslíme si zámer, ideálna je aj meditácia zameraná na zámer

3. pripravíme si „aktivátor“:

a) fontánku alebo

b) obraz, klinček, kladivo a misku s morskou vodou

4. v presný dátum a čas (8.4.2015 o 14.30 hod.) urobíme aktiváciu, t.j. s prosbou a zámerom v mysli zapneme fontánku (variant a) alebo zatlčieme klinček, zavesíme obraz a pod neho postavíme misku so slanou vodou (variant b), opäť so zámerom a prosbou v mysli

5. po 7 dňoch (môže byť aj dlhšie, ale nie menej) poďakujeme a fontánku alebo obraz presťahujeme na svoje „obvyklé“ miesto

 

Pokiaľ ste podnikateľ, dôležitejšie je aktivovať Dračiu silu doma, než vo firme.

 

Ak ste narodení v roku Opice, tento dátum nie je vhodný pre vás, aktiváciu vykonajte v ďalší vhodný čas a to je 18.4.2015 o 8.30 hod. Tento termín môžu využiť aj ostatní, ktorí nestihli 8.4.2015, nie je však vhodný pre narodených v roku Koňa.

 

Veľa šťastia :-)