skip to content

Naše služby

Feng šuej poradenstvo

Feng šuej poradenstvo prebieha ústnou formou priamo vo Vašom priestore (dom, byt, obchod, firemné priestory). Obsahuje osobnú obhliadku priestoru s okolím, jeho zameranie a konzultáciu s Vami ako obyvateľmi priestoru. Skontrolujeme tok čchi, či nie je niekde blokovaný, energetické prievany, geopatogénne zóny, škodlivé energie - Ša čchi, vypočítame energetický vzorec obyvateľov a určíme ich správne umiestnenie v priestore.

Feng šuej analýza

Ak chcete mať svoj životný priestor (dom, byt, záhradu, predajňu, kancelárie) vytvorený podľa Feng šuej, je ideálne nechať si vypracovať Feng šuej analýzu  priestoru ešte pred kúpou alebo prenájmom Vami vyhliadnutého priestoru. Dostanete tak informácie o vhodnosti objektu pre Vás a Vašu rodinu alebo firmu a môžete si tak vybrať priestor kompatibilný s Vami a s vhodnými energiami, nepoškodený nedobrými energiami okolia a Lietajúcej hviezdy.

Feng šuej návrh

Ak si chcete postaviť vlastný dom, obchod, kancelárie, je dobré nechať si vypracovať Feng šuej návrh objektu. Objekt navrhneme tak, aby bol napojený na okolitú krajinu a jej energie a plne kompatibilný s Vami a Vašou rodinou, príp. s Vami ako majiteľom firmy a ďalšími dôležitými osobami vo firme. Feng šuej návrh obsahuje aj Feng šuej projekt. V rámci návrhu je vytvorený pôdorys objektu v mierke 1:50 alebo 1:100, ktorý je dostačujúci podklad pre vytvorenie projektu nehnuteľnosti odborným projektantom alebo architektom. Ak nespolupracujete s architektom alebo projektantom, môžeme vám túto službu tiež zabezbečiť.

Feng šuej projekt

Feng šuej projekt bytu, domu, predajne, kancelárií, záhrady je najvhodnejšie vypracovať ešte pred ich zariaďovaním. Ak je už priestor zariadený, treba počítať s tým, že ak má Feng šuej fungovať, treba vykonať doporučované zmeny. A to sa ľahšie a aj lacnejšie robí, ak priestor nemáte ešte zariadený. Samozrejme pri navrhovaní farieb, materiálov a dekorácií rešpektujeme Váš vkus a predstavu o dizajne interiéru a výber konkrétneho zariadenia priestoru ponechávame úplne na Vás. Buď si ho môžete vybrať sami na základe našich doporučení, alebo sa môžete spojiť s architektom. Prípadne môžeme s architektom navrhnúť Váš priestor spoločne.

 

Semináre a prednášky

V spolupráci s Akadémiou čínskej metafyziky ponúkame odborné semináre a workshopy. Môžete ich absolvovať naživo v učebni, príp. v teréne alebo on-line u vás doma. Či ich absolvujete osobne alebo on-line, vždy budete mať k dispozícii videá so semináru (workshopu) po dobu 3 mesiace k dispozícii. 
 
feng-suej-seminare
 
 
Na seminároch a workshopoch sa naučíte: tradičné Feng šuej, klasickú čínsku medicínu, BaZi - čínsku astrológiu, posvätnú geometriu, Qi gong (čchi kung) a taoistickú vnútornú alchýmiu, ZeRi - vyhľadávanie prospešných dátumov a pre terapeutov terapiu podľa nebeských kmeňov a vetiev, či osobnostný rozvoj.
 

on-line-seminare

 

Ak sa feng šuej alebo čínskou medicínou nechcete zaoberať profesionálne, ale tieto témy vás zaujímajú, robievame prednášky na nasledovné témy (pre tieto ma prosím kontaktujte):